Okrasa podbija YouTube reklamą w 360p?

newsarchon

Kolejna gwiazda telewizji próbuje wybić się na naszym ulubionym medium.

Najpierw napiszę o dość nietypowym źródle tej wiadomości. Otóż na naszej stronie w reklamach (są to reklamy Google AdSense, czyli zmieniają się z określonej puli, my nie współpracujemy z Panem Okrasą) zobaczyłem  twarz Pana Karola na bannerze i kliknąłem z czystej ciekawości. Okazało się, że zostałem przeniesiony do filmu na youtubie:

Co ciekawe Okrasa chyba umiłował sobie naszą stronę, bo okazało się, że nasz kolega z redakcji Jaju napisał mi coś takiego:

hah ja też na ten kanał okrasy trafiłem z reklamy na naszej stronie XD

Sami oceńcie jakość tego filmu. Okazuje się, że możecie go obejrzeć jedynie w rozdzielczości 360p. Nagrywanie z ręki telefonem, jest fajne, ale obstawiam, że nie byłoby trudno zrobić to przynajmniej w 720p.

Karol Okrasa to znany z telewizji publicznej kucharz prowadzący „Kuchnię z Okrasą” oraz  „Okrasa łamie przepisy”. Okazuje się, że nie będzie on próbował zagrozić Piotrowi Ogińskiemu z Kocham Gotować. Postanowił on zostać dziennikarzem. Co ciekawe na jego kanale OkrasaTV znajduje się też całkiem niezły, profesjonalny film z dziwnie niską liczbą wyświetleń zapowiadający hucznie datę 3 września,kiedy to ma się okazać „Czy Karol zostanie dziennikarzem?”. Powiem Wam, że umieram z ciekawości i już odliczam godziny (sarkazm).

About the author

Michał Kucharczyk

Kierownik tego przedsięwzięcia.

Odpowiedz

1 Komentarz w artykule "Okrasa podbija YouTube reklamą w 360p?"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Michał
Gość
Michał
1 rok 1 miesiąc temu

To akcja promocyjna Lidla, on został dziennikarzem, a Dorota Welman ma zostać szefem kuchni, ot taka zamiana ról

wpDiscuz
widżet się spierdzielił