JJayJoker nagrywał filmy ponad rok przed powrotem!

newsjj

Jak zapewne wiecie, JJayJoker, który „zniknął” na trzy lata, wrócił do regularnego nagrywania filmów na YouTube. Długo zapowiadał swój powrót, długo się do tego zbierał, ale ostatecznie ukazał się pierwszy film zatytułowany „Guess who’s back”.

Niedługo potem mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek z gry Brothers. W drugim materiale swojego let’s play przyznaje się, że gra nagrywana była wcześniej, a teraz dogrywa tylko komentarz. Nie byłoby w tym w sumie nic dziwnego, w końcu robił tak i we wcześniejszych prowadzonych przez siebie seriach. Pytanie tylko z jakim wyprzedzeniem nagrywał wideo do swoich materiałów. Jestem gotów zaryzykować stwierdzenie, że było to naprawdę grubo ponad rok. Jakie są moje dowody? Po pierwsze, podczas tego filmu zdobywa osiągnięcie „Black Sheep”. Wejdźmy teraz na jego profil Steam.

jjay

Jak widać osiągnięcie to zdobył 10 kwietnia 2014 roku!. W takim razie pozostaje pytanie, ile tych odcinków ma jeszcze w zanadrzu. Jak na razie widać tylko 3 odblokowane osiągnięcia, co sugeruje, że o ile są one związane z fabułą, to nie nagrał całości w tamtym czasie i musi je teraz dograć.

Odpowiedz

5 Komentarzy w artykule "JJayJoker nagrywał filmy ponad rok przed powrotem!"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Szymon2410
Gość
Szymon2410
1 rok 2 miesięcy temu

JJayJoker mówił że 2 pierwsze filmy nagrywał wcześniej. Ciekawe że pokazaliście tylko te 3 osiągnięcia… Dalsze są odblokowane w sierpniu 2015 a więc. 🙂

Jacob
Gość
Jacob
1 rok 2 miesięcy temu

Widzę, że autorzy niektórych artykułów nie mają pewności co wrzucają na stronę…i wymyślają jakieś parodie.

Krzysiek
Gość
Krzysiek
1 rok 2 miesięcy temu

Przecież Andrzej sam mówił w jednym z materiałów że grał już w Brothers kiedyś.

Hubert
Gość
Hubert
1 rok 2 miesięcy temu

Steam -> Go offline
Statystyki gry nie aktualizują się z powodu braku połączenia, a on sam nie może dostawać wiadomości i róże powiadomienia podczas nagrania, które mogłyby przeszkadzać w oglądaniu. Rok wcześniej JJay grał w tą grę i jak mówił „doszedł do pewnego momentu, a później gry już nie znał” toteż stąd statystyki z 2014.
Pozdrawiam.

Kuba
Gość
Kuba
1 rok 2 miesięcy temu

Myślę że to raczej wystarczy.

wpDiscuz
widżet się spierdzielił