TheUnboxAll – unboxy dla beki

cbhtqqg

 

Minecraft, Counter Strike, League of Legends, Wardęgi, Gimpery, Izaki. Wystarczy wejść na stronę główną YouTube aby ujrzeć ten widok. Oprócz naszych ulubionych
youtuberów i kochanych gier, w ulubionym serwisie większości z was znajdują się także bardziej wartościowe informacje. Prezentacje, recenzje, informacje, hm… Unboxingi? Te normalne i te niekoniecznie. Przedstawiam wam TheUnboxAll – kanał z unboxingami wszystkiego.

 

mmmlqjq

 

Co to jest unboxing? Termin ten na YouTubie odnosi się do rozpakowywania przed kamerą różnorakich przedmiotów, zazwyczaj są to najnowsze smartfony/tablety. Głównie chodzi o reakcję prowadzącego na to, co znajduje się w kartonie. Na kanale TheUnboxAll – dla zasady – znajduje się także unbox iPhona 6! W rzeczywistości jest to stary telefon stacjonarny z dolepionymi plakietkami, ,,SRAJFON”. Dowiadujemy się także, że na owym urządzeniu odpalimy najnowsze GTA!
Przyjemny głos prowadzącego, jego śmieszne żarty jak i pomysłowość oraz kreatywność przeważyły o sukcesie kanału. Znajdziemy tam unboxy rzeczy, które rzeczywiście teoretycznie można unboxować, czyli wspomnianego srajfona, telewizora, komputera, rzeczy prozaicznych, takich jak 2,5 kilo kartofli, banana, folli aluminiowej, jak i kompletnie bezsensownych obiektów, na przykład sztucznego penisa, kota prowadzącego (który na kanale jest już gwiazdorem), lalki miłości a nawet dupy recenzenta (w odcinku sześćdziesiątym dziewiątym oczywiście)!    cbhtqqg

UnboxAll zaznacza, że na jego kanale znajdują się filmy z unboxami, ciekawostkami, recenzjami i rozpierdolem. Unbox to część samego rozpakowywania produktu i pierwsze wrażenia na jego temat. Ciekawostki są fajnymi pomysłami na wykorzystanie odpakowanego przedmiotu (chyba, że nie miał on pudełka, czyli, jakby to określił nasz prowadzący ,,ma wadę produkcyjną”), np. jak zrobić ziemniaka z frytek. Recenzja to PROFESJONALNA końcowa ocena produktu (!). Rozpierdol występuje raz na jakiś czas, bardzo pouczająca część, z części rozpierdolowej nauczyliśmy się, że paczkę sucharków możemy otworzyć mikserem, a najlepszym sposobem na zjedzenie arbuza jest nawalanie w niego młotkiem.

rozpierdolonyarbuzrozpierdolonyarbuz2rozpierdolonyarbuz4rozarbuzowanyarbuz

Należy wspomnieć także o tym, że TheUnboxAll robi super przeróbki na kanały innych, znanych YouTuberów, np. Familiada Youtuberów u Roja (która swoją drogą niedawno zniknęła – więcej informacji TU) lub Jeden z Dziesięciu Youtuberów u Gimpera. Co ciekawe, jego kanał wybił się w dużej mierze właśnie na rozśmieszających do łez przeróbkach na kanałach polskiej elity, nie ukrywam że sam tam trafiłem dzięki tym przeróbkom.

Kliknij w baner aby obejrzeć. Polecam, dusiłem się ze śmiechu oglądając :D.

 

Podsumowując:

Świetnie się bawiłem oglądając kanał TheUnboxAll, obejrzałem już większość  odcinków ze łzami (przez śmiech) w oczach i boję się momentu kiedy stare odcinki się skończą i będę musiał czekać na nowe. Ale trudno. Takie życie użytkownika YouTuba.

https://www.youtube.com/user/TheUnboxall

Przyrzekamy, że audycja NIE zawierała lokowania produktu. Powyższe wypociny to subiektywnoobiektyna (nowe słowo?) ocena redaktora i twórca kanału nie jest w żaden sposób z nami związany.

Autor: Jaju

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił