Rezi w The Voice of Poland – nie jako uczesnik

newsrezi

Szymon Majewski, czy ostatnio Tomasz Kammel – te osoby próbowały lub dalej próbują zaistnieć na polskim Youtubie. Okazuje się, że nie wystarczy mieć sławne nazwisko i rozpoznawalną twarz.

Na YouTubie nie ma taryfy ulgowej. Nie ma reżysera, który powie co jak zrobić, nie ma charakteryzatorki, nie ma ludzi od światła ani tych, których to zmontują, nie wspominając o osobie od żartów i podpowiadania jak się zachować przez słuchawkę.

Jeżeli prowadzisz kanał sam to wszystko zależy tylko od Ciebie.

Poniżej wspomniany już Pan Kammel przeprowadza wywiad w telewizji śniadaniowej właśnie Rezim:

A „Piudipaj” to konkurent Reziego. Taa… Nie ma jak zrobić dobre badanie tematu.

Nie znam osobiście youtubera, który przeszedł by z ekranów monitorów na te telewizyjne. Jedynym przykładem jest na pewno Radek Koterski (Polimaty) , który pokazał się w serii reklam banku.

Jak w telewizji poradzi sobie Youtuber? Przekonamy się już niedługo. Przypominamy, że nie bierze on udziału jako uczestnik, a będzie pełnił rolę dodatkowego prowadzącego odpowiedzialnego za pokazywanie co dzieje się za kulisami show.

Na koniec kilka minut „Pogaduchy” o tym co i jak będzie wyglądało. W środku Rezi zaserwował nam fragment jego reportażu. Widać, że jego luzackie podejście sprawdza się wyśmienicie.

Najbardziej cieszy zdanie wypowiedziane przez Reziego: „O moją psychikę się nie  martwcie, jestem z Internetu i to jest miejsce, w którym się urodziłem”.

About the author

Michał Kucharczyk

Kierownik tego przedsięwzięcia.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił