Człowiek Warga do więzienia?

SPOTKANIA SEKCJI

Całkiem niedawno pialiśmy o „lekkiej” przesadzie podczas kręcenia wywiadu z Tomaszem Kammelem.

Zobaczcie tylko poniższą wypowiedź Człowieka Wargi na FB:

Doradźcie mi! Okazało się, że mam jeszcze taki kawałek materiału z Tomaszem Kammmelem na którym mnie atakuje, mobbinguje i dotyka wewnętrznie. Jako, że niedługo jego kancelaria prawna złoży pozew przeciwko ostatnim Wywiadom Z Dupy, czy ja mogę użyć tego jako kontrdowodu i wygrać miliard złotych?
Jeżeli nie wiecie o co chodzi to wbijajciew link poniżej i subskrybujcie kanał, żeby być informowanym o najnowszych filmach. Tam też jest film z Kammmelem!
Pomocy! Nie chcę iść do więzienia, chociaż mam kartę z Monopolu

Filmik, o którym wspomina twórca dostępny jest jedynie na FB, nie możemy go tu z tego powodu po prostu załączyć.

Okazuje się, że Kammel nie przebierał w słowach. Sprawa trafiła do sądu. Szybko zrobiło się niewesoło. Niestety jechanie po bandzie tak się kończy. To nie było zwykłe jechanie po bandzie, to było w stylu z dupy; po chamsku, maksymalnie kontrowersyjnie, przekleństwa, olewanie osoby udzielającej wywiadu. Wymieniać tak można długo. Szczerze powiedziawszy, nie jest mi go ani trochę szkoda. O ile lubię go za jego poczucie humoru i robienie generalnie dobrego show, to ten jak i poprzednie wywiady to przesada – ciągle bardzo dobre show do oglądania, ale przesada.

Co Wy o tym sądzicie?.

wyladkocka

 

About the author

Michał Kucharczyk

Kierownik tego przedsięwzięcia.

Odpowiedz

6 Komentarzy w artykule "Człowiek Warga do więzienia?"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Wow
Gość
Wow
1 rok 2 miesięcy temu

Ty tak serio? Myślisz że tacy ludzie akceptowali by zaproszenia tam nie oglądając poprzednich wywiadów? Chyba trudne nie jest wywnioskowanie że chodzi o wyreżyserowaną komedię.

MiCCi
Gość
MiCCi
1 rok 2 miesięcy temu

Ja nie moge. Ten post to sarkazm, czy srakazm? Ludzie, nie spinajcie posladkow! Wszyscy wiedza, ze to jest wyrezyserowane, a inni (czyt. Debile) sadze, ze to prawdziwe wywiady!

wpDiscuz
widżet się spierdzielił